Sklep

Nasz „sklep” pokazuje jak wiele możemy zrobić wspólnymi siłami. Sami często nie wiele mamy, a nasze możliwości są ograniczone. Wydaje nam się, że nie wiele możemy pomóc, albo musimy oddać bardzo dużo. Na co dzień lekką ręką, bez zastanowienia wydajemy 5, 10, 15 z na kawę, gazety czy słodycze. Jednak nawet tak mała kwota ma znaczenie i moc odmieniania świata. Tak się stało podczas pierwszej nasze zbiórki gdy dzięki Państwa wsparciu udało nam się zebrać środki na wymianę okien na parterze. Tym razem czaka nas o wiele poważniejsze zadanie. musimy dokonać naprawy i wymiany poszycia dachowego. Bez tego nie jesteśmy w stanie nic dalej zrobić.  Pokaż, że potrafisz! Pomóż nam już dziś!

Jeśli chcesz przekazać inną kwotę niż te wskazane w sklepie, możesz to uczynić bezpośrednio na konto stowarzyszenia podane u dołu strony.

Każdy z ofiarodawców, który przekaże min. 500 zł otrzyma pamiątkową dachówkę z dedykacją. Natomiast ci, którzy przekażą powyżej 1000zł zostaną wymienieni na pamiątkowej tablicy ofiarodawców. Już dziś dziękujemy za wasze wsparcie!