Możliwości pomocy

Witaj na naszej stronie! Cieszymy się, że trafiłeś na portal Ewangelickiego Stowarzyszenia Syloe. Dowiesz się tu o naszej pracy i działalności. Serdecznie zapraszamy Cię także do skorzystania z oferty naszego „sklepu”. Jest to sposób w jaki możesz przekazać darowiznę na cele naszego Stowarzyszenia. Do wyboru masz trzy kategorie: „sklep” i „prestige” – które służą zbiórce na cele remontowe naszej siedziby i „apteka” – gdzie zbieramy na środki medyczne dla naszej Stacji Socjalnej. Koniecznie przeczytaj „ideę sklepu” i zapoznaj się z „regulaminem

Zapraszamy!

Sklep

Nasz „sklep” pokazuje jak wiele możemy zrobić wspólnymi siłami. Sami często nie wiele mamy, a nasze możliwości są graniczone. Wydaje nam się, że nie wiele możemy pomóc, albo musimy oddać bardzo dużo. Na co dzień lekką ręką, bez zastanowienia wydajemy 5, 10, 15 z na kawę, gazety czy słodycze. Jednak nawet tak mała kwota ma znaczenie i moc odmieniania świata. Nie zakopuj jej w ziemi a zainwestuj w dobro. Gdy wielu z nas przekaże małą kwotę, wspónie zaczniemy zmieniać świat! Pokaż, że potrafisz!

Apteka

Nie myśl, że zajmujemy się tylko remontem! Już dziś staramy się wykorzystać dostępne nam pomieszczenia i środki by jak najlepiej pomagać potrzebującym. Nasza stacja socjalna i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego przyjmuje rocznie kilka tysięcy osób. Pielęgniarka odwiedza kolejne dziesiątki w domach, wykonując podstawowe czynności pielęgnacyjne (opatrywanie ran, odleżyn). Pomóż nam prowadzić naszą misję i wesprzyj zakup najpotrzebniejszych środków opatrunkowych i higienicznych. Potrzeby są ogromne!

Prestige

Zapraszamy do działu „Prestige”. Tu realizujemy najśmielsze marzenia! Jeżeli możesz i chcesz je spełnić serdecznie zapraszamy. Tylko teraz możesz zostać fundatorem swoich własnych drzwi lub okien. Nie tylko wybierasz które podobają Ci się najbardziej, na dodatek zostaną one opatrzone specjalną pamiątkową tabliczką z imieniem i nazwiskiem ofiarodawcy.